این گجت پوشیدنی با تشخیص حرکات بدن درفیزیوتراپیکاربرد دارد

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران

محققان دانشگاه MIT موفق به طراحی گجت پوشیدنی شده اند که با قرار گرفتن روی پا یا دست کاربر می تواند حرکات بدن را تشخیص بدهد.

قیمت لمینت دندان 1400

گروه IT: محققان دانشگاه MIT موفق به طراحی گجت پوشیدنی شده اند که با قرار گرفتن روی پا یا دست کاربر می تواند حرکات بدن را تشخیص بدهد و وضعیت ترمیم شدن عضله ها را در نمایشگر نشان دهد. این فناوری می تواند برای بهبود پروسه درمان با فیزیوتراپی و ترمیم بافت ها با حرکات بدنی مفید واقع شود.

این گجت پوشیدنی با تشخیص حرکات بدن در فیزیوتراپی کاربرد دارد

به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجیاتو، این گجت پوشیدنی قادر است با بهره مندی از فناوری توموگرافی، امپدانس تکانه های الکتریکی عضله ها را تشخیص داده و همچنین می تواند حرکت عضله ها را نیز ردیابی کند. به طور خلاصه این گجت علاوه بر تشخیص حرکات عضله ها، می تواند فعالیت هایی را که در حال انجام آن ها هستند، نیز تشخیص دهد.

برای بهره مندی از این فناوری شکل و ساختار گجت به صورت سه بعدی در کیت طراحی EIT طراحی می شود. در حین طراحی این گجت، سنسورهای تشخیص دهنده تکانه های الکتریکی یا همان الکترودها به صورت خودکار در نقاط مختلف تعبیه می شوند؛ البته کاربر در صورت تمایل می تواند آن ها را مطابق خواسته خود به صورت دستی نیز در نقاط مختلف را طراحی کند.

پس از اتمام طراحی، قسمت های مختلف گجت با استفاده از یک پرینتر سه بعدی به صورت جداگانه چاپ و با یکدیگر مونتاژ می شوند. پس از قرار دادن گجت روی دست خود و نصب اپلیکیشن موبایل، می توانید از آن برای تشخیص ژست های حرکتی استفاده کنید. پس از نصب گجت روی دست، دست و انگشتان دست خود را در هر حالتی بگیرید (مثل مشت کردن، نشان دادن چیزی با دست، گرفتن انگشت شست رو به بالا)، دستگاه قادر به تشخیص آن است و حرکتی که با دست تان در حال انجام آن هستید، به صورت متنی در اپلیکیشن نمایش داده می شود.

این گجت می تواند همراه با یک اپلیکیشن واقعیت افزوده موبایل، به عنوان ابزاری غیرتهاجمی برای تشخیص میزان ترمیم ماهیچه ها در طول فرایند درمان و فیزیوتراپی نیز استفاده شود.

این گجت پوشیدنی با تشخیص حرکات بدن در فیزیوتراپی کاربرد دارد

این دستگاه می تواند برای جلوگیری گیری از اتفاقاتی که می تواند باعث حواس پرتی راننده یا ایجاد مشکل برای او شوند، نیز به کار گرفته شود؛ مثلاً درصورتی که دست به درستی روی فرمان قرار نگیرد، اپلیکیشن این موضوع را به شما هشدار می دهد. این گجت می تواند برای تشخیص میزان چربی بدن یا گوشت با نمایش درصد یا علامت های ایجادشده روی گوشت نیز مورداستفاده قرار گیرد.

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

تشخیص ,گجت ,تواند ,حرکات ,پوشیدنی ,ها ,می تواند ,این گجت ,گجت پوشیدنی ,حرکات بدن ,تشخیص حرکات ,برای تشخیص میزان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
fullsawcosi setarevisoheil eadesoutla medadingtarh parchamnaimi raniginkaman sam123 sygabahgo babytoys10 grlox