پلمب ۳ باغ تالار در مانه و سملقان به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از پلمپ ۳ باغ تالار عروسی متخلف به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در این شهرستان خبر داد.
به گزارشخبرگزاری فارساز بجنورد، سرهنگ مهدی مهران فر در تشریح خبر اظهار کرد: طرح نظارت پلیس بر تالارها با هدف پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا با توجه به قرمز بودن وضعیت شهرستان، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان به اجرا در آمد.
وی گفت: در طی انجام این طرح، ۳ باغ تالار عروسی این شهرستان که ضوابط و پروتکل های بهداشتی لازم را رعایت نکرده بودند برابر دستورالعمل صادره از ستاد ملی مبارزه با کرونا پلمپ شدند.
مقالات مشابه: باغ تالار
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان تصریح کرد: با توجه به شیوع گسترده این بیماری و احتمال انتشار آن بین مردم نظارت های همگانی پلیس در این خصوص با جدیت پیگیری می شود و پلیس بر اجرای دقیق مصوبات ستاد مبارزه با کرونا و آمادگی اعمال محدودیت های بیشتر اقدامات لازم را در دستور کار خود قرار داده است.
مقالات دیگر:قالیشویی منطقه 4
سرهنگ مهران فر در پایان گفت: با توجه به اینکه این ویروس بسیار خطرناک بوده و در صورت انتشار وسیع و عدم اقدامات فوری درمانی می تواند به سرعت، مرگ فرد مبتلا را رقم بزند از تمامی شهروندان و اصناف می خواهیم هشدارهای لازم و تدابیر لحاظ شده را جدی بگیرند و با مأموران انتظامی نیز در امور نظارتی و پیشگیری همکاری لازم را داشته باشند.

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

شهرستان ,های ,تالار ,باغ ,پلیس ,بهداشتی ,باغ تالار ,و سملقان ,مانه و ,۳ باغ ,پروتکل های ,فرمانده انتظامی شهرستان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
joghatayphotos armoo wenti hamisheh baymiin networkcamera namdarshops hameekala uast