خمین - ایرنا - سرپرست معاون بهداشتی و درمانی خمین گفت: ۹ تالار باغ و رستوران در این شهرستان به علت رعایت نکردن مصوبات ستاد مقابله با کرونا و تخلف بهداشتی مهر و موم شد.

دکتر << ابوذر صباغی>> روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا از ۱۴ مردادماه جاری فعالیت تالارباغ ها و رستوران ها در شهرهای قرمز استان ممنوع بوده و با انجام ۱۴۰ بازدید از ۱۲ تالار باغ و رستوران ۹ واحد متخلف شناسایی و با آن ها برخورد شد.

وی بیان کرد: با وجود تذکر و اخطارهای لازم ، واحدهای مهر و موم شده اقدام به برگزاری مراسم و پذیرش مراجعان داشتند.

سرپرست معاون بهداشتی و درمانی با اشاره به اینکه تجمعات کانون انتقال ویروس کرونا است، تاکید کرد: خانواده ها به شدت از حضور در جشن های عروسی خودداری کنند چراکه سویه دلتای کرونا سرعت انتقال بالایی دارد و وضعیت شیوع بیماری در خمین وخیم گزارش شده است.

مقالات مشابه:باغ تالار شمال تهران

صباغی گفت: امکانات محدود درمانی خمین در شرایط قرمز کرونا پاسخگو نیست و این روزها مدافعان سلامت شاهد صحنه های غم انگیز و تاسف بار جان باختن و یا شرایط جسمی نامناسب بسیاری از همشهریان به ویژه جوانان به لیل ابتلا به بیماری کووید ۱۹ هستند.

بر اساس آخرین گزارش مراجع سلامت کشور ، ۳۴ هزار و ۹۱۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ نیمه مردادماه جاری در کشور شناسایی شدند که ۴ هزار و ۳۸۱ نفر از آنان بستری شده اند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به چهار میلیون و ۹۲ هزار و ۶۷۱ نفر رسید که تاکنون سه میلیون ۴۹۲ هزار و ۴۶۸ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

۶ هزار و ۲۷۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ کشور در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند.

خمین واقع در جنوب استان مرکزی زادگاه امام راحل است و در رنگ بندی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای آن رنگ قرمز کرونا لحاظ شده است.

مقالات دیگر:مشاوره تلفنی و حقوقی رایگان

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

ها ,خمین ,کرونا ,هزار ,نفر ,تالار ,هزار و ,و رستوران ,مهر و ,و موم ,تالار باغ ,سرپرست معاون بهداشتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
fertiwacy vistarayanehj fazagooya palangan1 ariamusic2020 tasisatchi salamatsalmandi danestani-pezeshki bahareh000 seilirentna