مدیرکل دفتر برنامه ریزی وتوسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان خبرداد:
برنامه های اموزشی اتی مهارت محور می شوند
مدیرکل دفتر برنامه ریزی وتوسعه اجتماعی با تاکید بر برگزاری دوره های اموزشی و دانش افزایی مهارت محور از تداوم این کلاس ها برای مدیران ، روانشناسان ومشاوران حوزه ازدواج و خانواده خبرداد.
به گزارشپایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اعظم کریمی که در آیین اختتامیه دوازدهمین دوره ی ملی دانش افزایی مدیران ، روانشناسان و مشاوران مراکز تخصصی ازدواج وخانواده سخن می گفت ، این نکته را متذکر شد در پایان هر دوره تلاش شده با نیاز سنجی و بهره گیری از نقطه نظرات اساتید این حوزه ، دوره های جدید بامحتوایی متفاوت و کاربردی تر ار دوره های قبل برگزار شود.
وی توضیحانی را درخصوص فلسفه برگزاری دوره های دانش افزایی ارائه کرد و افزود : احساس کردیم مسائل مربوط به خانواده کاملا رو به تغییر است موضوعاتی که شما مشاوران عزبزدر مراکز خود بسیار با ان مواجه هستید که شاید پیش از ان وجود نداشت.
مقالات دیگر:قالیشویی حکیمیه
مدیرکل دفتر برنامه ریزی وتوسعه اجتماعی یاداور شد : زندگی متعیر جهان امروز ،تاثیر رسانه ها، تغییر سبک خانواده و شبکه های اجتماعی ، مسائل نوظهور را به وجوداورده است، اگر امروز به عنوان فعالان این حوزه به موقع از آنها آگاه نشویم و نتوانیم تجربیات خودمان را به اشترتک بگذاریم مشکلات مرتفع نخواهد شد.
وی ادامه داد: بنابراین با یک نظر سنجی گسترده و نیاز سنجی از سراسر کشور دوره های دانش افزایی شکل گرفت و هرباربه موضوع جدیدی پرداخته شد و نوید این راخواهیم داد که درآینده تمرکز دوره های دانش افزایی ما برروی مسایل کابردی و مهارت محور خواهدبود.
مقالات دیگر :محضر عقد شیک پونک
اعظم کریمی با اشاره به محدودیت های فضای مجازی در برگزاری دوره های اموزشی برخط اظهار امیدواری کرد این دوره های آموزشی بتواند بخشی از نیازهای کارشناسان ، متخصصان، روانشناسان و مشاوران حوزه ازدواج وخانواده را فراهم ساخته باشد.
وی در بخشی دیگر از سخنانش بهره مندی از رسانه های نوین و فضای مجازی توسط مشاوران و روانشاسان را مورد توجه قرار داد و گفت : متاسفانه خلا روانشناسان متخصص در فضای مجازی و دربخش تولید محتوای کشور وجود دارد که باید این مهم مورد توجه قرار بگیرد.
مدیرکلدفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعیاستقبال از دوره های اموزشی و دانش افزایی به میزبانی آذربایجان شرقی را قابل توجه توصیف کرد و ادامه داد: حدود چهارصد وبیست مرکز تخصصی در سراسر کشور فعال هستند که بیش از ۳۵۰ نفر در این دوره اموزشی و دانش افزایی شرکت کردند .
وی این استقبال را بیانگر علاقمندی این قشر فرهیخته به دانش افزایی دانست و تصریح کرد : این اقبال عمومی به ما انگیزه تداوم برگزاری این دوره های دانش افزایی را با نگاه تخصصی تر داد.
کریمی خاطر درپایان از تمامی همکاران و فعالان برگزارکننده این دوره های آموزشی قدردانی کرد.

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

های ,دوره ,دانش ,افزایی ,اموزشی ,برنامه ,دوره های ,دانش افزایی ,های اموزشی ,برنامه ریزی ,مهارت محور ,ریزی وتوسعه اجتماعی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
kalaykhab drzanan111 calligraph dshcatoreo sizemclinic virtualclinic 95mojtaba95 reportaj86 frektaletorna