معاوضه پسماند خشک با گل و کتاب درقم

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم: شهروندان قمی می توانند با تحویل پسماند خشک کتاب، گل و اسباب بازی هدیه بگیرند.

به گزارشخبرگزاری صداوسیما؛ مرکزقم، معاوضه پسماند خشک با گل و کتاب درقممیرابراهیمی با اشاره به فعالیت ۴۹ غرفه در جمع آوری پسماند خشک در سطح شهر هدف از اجرای این طرح را افزایش مشارکت شهروندان در تحویل و تفکیک پسمان خشک دانست و گفت: غرفه های جمع آوری پسماند از ساعت ۸ تا ۱۹ آماده تحویل پسمان خشک هستند.

وی افزود: ۵۰ عنوان کتاب در این غرفه ها هدیه داده می شود و برخی کتب دیگر با ۷۰ درصد تخفیف پشت جلد فروخته می شوند.

شاید بخواهید بخوانید:گل فروشی قیطریه

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: در راستای این طرح دوغرفه ثابت در خیابان آل یاسین کلهری و بلوارامام علی (ع) پردیسان گل وگیاه به شهروندان هدیه می دهند.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم ابراز امیدواری کرد تاپایان سال با راه اندازی خط دوم پردازش پسماند در سایت کوه سفید بازیافت به صد درصد برسد.

گفتنی است: کل پسماند استان قم ۶۳۵ تن در روز است که فقط ۵۰ درصد آن بازیافت می شود و روزانه بیش از ۳۵ تن کود کمپست تولید می شود.

مقالات دیگر:قالیشویی تجریش

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

پسماند ,خشک ,گل ,قم ,کتاب ,شهروندان ,پسماند خشک ,گل و ,مدیریت پسماند ,سازمان مدیریت ,پسماند شهرداری ,مدیریت پسماند شهرداری ,سازمان مدیریت پسماند ,عامل سازمان مدیریت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
iranshenasi24 vepecameb mazardostan lisniporvi sobhchat bvm kasbokar512 takoflayna payamagahi