اجرای سامانه جامع بلیت فروشی الکترونیک در باغ گل ها
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: سامانه جامع بلیت فروشی الکترونیک در محل باغ گل ها نصب و راه اندازی شد.
حسین امیری در گفت و گو با خبرنگارایمنا، با اشاره به افزایش ارائه خدمات الکترونیک در شهرداری اصفهان، اظهار کرد: الکترونیکی کردن فعالیت ها موجب افزایش سرعت در کار خدمت رسانی، ارتقای بهره وری و بهبود کیفیت خدمات می شود و عملیاتی کردن این فرآیند، ظرافت کار و فعالیت هر سازمان در امر خدمت رسانی به شهروندان را نشان می دهد.
وی به وم اجرایی شدن ارائه تمام خدمات شهروندی به صورت الکترونیک، تصریح کرد: با توجه به شرایط حادث شده از شیوع بیماری کرونا همچنین وم کاهش مراجعات حضوری شهروندان و متقاضیان خدمات، شهرداری اصفهان بر آن شد تا با توان حداکثری همه خدمات حضوری خود را که پتانسیل الکترونیکی شدن دارند به منظور رعایت حال شهروندان و سهولت کار آن ها همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی، الکترونیکی کند.
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان تصریح کرد: در این راستا حوزه معاونتخدمات شهریبه عنوان یکی از حوزه های پیشگام در این زمینه با کمک و همکاری معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی زیرساخت های ارائه خدمات خود به شهروندان و متقاضیان در موضوعات مختلف، به صورت الکترونیکی پیاده سازی کرده و پس از طی مراحل پالایش و ارزیابی نهایی بیش از ۴۴ خدمت را به صورت الکترونیکی ارائه کرد.
وی ادامه داد: الکترونیکی کردن خدمات، پویایی سازمان را در پی خواهد داشت در همین راستا تلاش شده است به سرعت و با دقت به سمت ارائه خدمات از راه دور قدم برداریم.
امیری با اشاره به اجرایی شدن سامانه جامع بلیت فروشی الکترونیک در باغ گل ها، گفت: با توجه به وم ایجاد سامانه فروش الکترونیک بلیت اماکن تفریحی و تفرجی جهت ارائه خدمات سریع تر و با کیفیت بهتر همچنین حذف تماس های انسانی در ایام شیوع بیماری کرونا این سامانه در محل باغ گل ها نصب و راه اندازی شد.
وی ادامه داد: این سامانه با همکاری اصفهان کارت و شرکت توسعه سیاحتی سپاهان پیاده سازی شده و امکان لینک با سایر اماکن تفریحی و خدماتی که از بستر کارت شهروندی اصفهان استفاده می کنند (مانند باغ پرندگان، مجموعه تفریحی صفه، شهر رویاها و.) را دارا است به نحوی که کاربر امکان استفاده از بلیت الکترونیک را با یک بار شارژ اصفهان کارت در کلیه اماکن یاد شده دارد.

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

خدمات ,الکترونیک ,سامانه ,ارائه ,باغ ,اصفهان ,الکترونیک در ,ارائه خدمات ,باغ گل ,فروشی الکترونیک ,بلیت فروشی ,بلیت فروشی الکترونیک ,شیوع بیماری کرونا ,شهری شهردار اصفهان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
exsublucul h-s-kahnooj bordshop damshid kzpl academygohari hillcartheona behtarindabiran140 aman102