مدیرعامل سازمان آتش نشانی خمینی شهر:
علت آتش سوزی در گل فروشی خمینی شهر مشخص نیست
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان خمینی شهر گفت: آتش سوزی یک باب فروشگاه گل فروشی در میدان آزادی خمینی شهر تلفات و صدمات جانی نداشت و علت حادثه هنوز مشخص نشده است.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جواناز اصفهان، مهدی مرادیان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان خمینی شهر گفت: آتش سوزی در ساعت ۲۱ و ۵۷ دقیقه و ۵۸ ثانیه دیشب در یک گل فروشی در میدان آزادی خمینی شهر به وقوع پیوست و تا ساعت ۲۳ و ۴۰ دقیقه آتش بطور کامل اطفا شد و هیچگونه تلفات و صدمات جانی نداشته است.
او ادامه داد: با توجه به اطلاعات تماس گیرنده گروه های امداد و نجات در کمتر از یک دقیقه با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند و شاهدان اعلام می کنند به دلیل وجود اسپری های براق کننده، گلدان های پلاستیکی و مواد اشتعال زا آتش با سرعت شعله ور شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان خمینی شهر افزود: علت حادثه هنوز تعیین نشده و در حال حاضر کارشناسان در محل حادثه در مورد علت آن تحقیق می کنند، ولی شواهد تا این لحظه احتمال بروز آتش در اثر وقوع اتصالی را نشان می دهد و نتیجه کارشناسی تا ظهر امروز اعلام می شود.
خمینی شهر با حدود ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۱۰ کیلومتری غرب اصفهان واقع شده است.
منبع:ایرنا
مقالات دیگر:گل فروشی غرب تهران

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

آتش ,شهر ,خمینی ,فروشی ,گل ,مدیرعامل ,خمینی شهر ,گل فروشی ,سازمان آتش ,آتش نشانی ,مدیرعامل سازمان ,خدمات ایمنی شهرستان ,ایمنی شهرستان خمینی ,میدان آزادی خمینی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
kama24 iranghavi tandorostbash babyaccessories turkimusics asphaltplant birjandlink prozhedownload shopplastinaylon clunavsurgua