در قالب عاشقانه هایی متفاوت؛

اولین آلبوم رسمی امیر عظیمی ۱۹ تیر منتشر می شود

اولین آلبوم رسمیامیر عظیمیخواننده موسیقی پاپ روز نوزدهم تیر در قالب ۲۲ قطعه متفاوت و کمتر تجربه شده پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.

به گزارشخبرگزاری مهر، امیر عظیمی خواننده موسیقی پاپ کشورمان روز نوزدهم تیر سال جاری اولین آلبوم رسمی خود با نام <<سیب هوس>> را توسط شرکت <<ترانه شرقی>> به تهیه کنندگی محسن رجب پور در دسترس شنوندگان قرار خواهد داد.

پیش فروش آلبوم <<سیب هوس>> که پس از ۱۳ سال حضور این خواننده در عرصه موسیقی پیش روی مخاطبان قرار می گیرد، در قالب ۲۲ قطعه به ۲ صورت فیزیکی و دیجیتالی برای داخل و خارج کشور از شنبه ۱۲ تیر آغاز شده و از روز شنبه ۱۹ تیر نیز در دسترس علاقه مندان موسیقی خواهد بود.

بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته قرار است یک مراسم رونمایی ویژه و نشست رسانه ای با حضور دست اندرکاران آلبوم برگزار شود که تاریخ و ساعت و جزییات برگزاری این رویداد طی روزهای آینده از طریق رسانه ها اعلام خواهد شد.

گروه تولید کننده آلبوم درباره این مجموعه موسیقایی توضیح داده اند:

آلبوم <<سیب هوس>> ترکیبی از قطعات جدید و پرمخاطب امیر عظیمی است که فضای ویژه موسیقی او را دربردارند؛ فضایی که متکی بر ترانه های عاشقانه متفاوت و پر از تصاویر بدیع و ملودی های منحصربه فرد اوست.

امیر عظیمی برای حفظ چنین فضایی در آلبوم، عموم آهنگ ها را خود ساخته و در تعدادی از قطعات، از هنرِ همکارانی همچون میلاد بابایی و شاهین شیخی بهره برده است.

وی در بخش ترانه نیز غزل ترانه ها و اشعار زیبایی از امید صباغ نو، علیرضا آذر، میلاد ، سهیل حسینی ، شاهین شیخی و هیراد حاتمی را اجرا کرده است. این در حالی است که تنظیم قطعات آلبوم <<سیب هوس>> را بهنام میرزایی، هومن نامداری، آرین میلیکیان،علی تیرداد و نعیم مسچیان انجام داده اند.

مقالات دیگر:آموزشگاه موسیقی غرب تهران

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

آلبوم ,تیر ,موسیقی ,امیر ,عظیمی ,اولین ,امیر عظیمی ,اولین آلبوم ,در قالب ,آلبوم رسمی ,۱۹ تیر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
gooyarayanehfo rangyn7kaman aroskchat networkcamera gograindrying childcoding anoshaaa ecmusic1 milgerd30 ventackgoldta