مرکز توانبخشی قلعه گنج نیازهای مردم منطقه در این زمینه را پوشش می دهد
مرکز توانبخشی قلعه گنج نیازهای مردم منطقه در این زمینه را پوشش می دهد
در رسانه های استان کرمان- خبرگزاری ایسنا/کرمان- مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: در فاز دیگر مرکز خدمات جامع قلعه گنج اعم از کاردرمانی، گفتاردرمانی، فیزیوتراپی، شنوایی سنجی و . ارائه خواهد شد و نیاز مردم منطقه و استان های اطراف را در این زمینه برطرف خواهد کرد.
به گزارشایسنا، استاندار کرمان در سفر امروز خود به شهرستان قلعه گنج، از مرکز جامع پیشگیری و توانبخشی این شهرستان بازدید کرد.
"عباس صادق زاده" مدیر کلبهزیستیاستان کرمان در این بازدید با اشاره به اهمیت وجود این مرکز در جنوب استان گفت: آمار معلولیت ها در جنوب استان ک مان در مقایسه با بخش های دیگر استان بالاست.
وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی این مجموعه افزود: فرهنگ سازی و ارائه آموزش های پیشگیری، مهارت های زندگی، مهارت های پیش از ازدواج و . گام بسیار مهمی در کاهش، کنترل معلولیت ها و آسیب های اجتماعی است که با آغاز به کار این مرکز امیدواریم این مهم اتفاق بیفتد.
صادق زاده تصریح کرد: در فاز دیگری از این مجموعه خدمات جامع توانبخشی اعم از کاردرمانی، گفتاردرمانی، فیزیوتراپی، شنوایی سنجی و . ارائه خواهد شد و نیاز مردم منطقه و استان های اطراف را در این زمینه برطرف خواهد کرد.
در این بازدید استاندار کرمان نیز طی سخنانی با تقدیر از فعالیت های بهزیستی قول همکاری در تامین بخشی از هزینه های محوطه سازی این مرکز را داد.
گفتنی است: مرکز جامع توانبخشی قلعه گنج با زیربنای ۸۰۰ مترمربع توسط دو خیریه غیربومی در حال ساخت است

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

های ,مرکز ,استان ,کرمان ,قلعه ,توانبخشی ,در این ,مردم منطقه ,این زمینه ,قلعه گنج ,توانبخشی قلعه ,زمینه برطرف خواهد ,گفتاردرمانی، فیزیوتراپی، شنوایی ,کاردرمانی، گفتاردرمانی، فیزیوتراپی،

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
baghensepidar blog-panda karinaparvaz aswanowes criserstotsa romaco azin8 saadico tribooon pooyaartc