مرکز فیزیوتراپی میامی راه اندازی شد
نماینده شورای اجرایی هلال احمر در شهرستان میامی از راه اندازی مرکز فیزیوتراپی در این منطقه خبر داد.
به گزارشخبرگزاری بسیجاز سمنان؛ رضا فتحی نماینده شورای اجرایی هلال احمر در شهرستان میامی با اشاره به چگونگی سر آغاز این مرکز در گفت وگو با بسیج گفت:
مرکز فیزیوتراپی با اعتبار ۵ میلیارد ریال به همت خیرین و جمعیت هلال احمر شهرستان میامی راه اندازی شد.
فتحی با توجه به گستردگی موقعیت جغرافیایی منطقه و محرومیت مردم از داشتن امکانات بهداشتی و درمانی بیان کرد: با توجه به کمبود بودجه هلال احمر میامی ، براساس مصوبه ای توسط شورای اداری این اورگان برای تأسیس مرکز فیزیوتراپی میامی تدوین شد.
وی با اشاره به امکانات این مرکز تصریح کرد: با استفاده از اعتبار مذکور دستگاه هایی مانندهالکترو تراپیو مکاتراپی که مخصوص فیزیوتراپی را خریداری نموده و مشغول خدمت رسانی به کلیه اقشار مختلف هستیم، امکانات به کار رفته باعث شده که جایگاهی ممتاز شرق استان سمنان داشته باشیم.
نماینده شورای اجرایی هلال احمر اظهار داشت: هم اکنون این مرکز در حوزه فنی و حرفه ای شهرستان مستقر و به کار خود ادامه می دهد، امیدواریم در گام بعدی با کمک خیرین یاری رسان اقدام به احداث ساختمان این اورگان کنیم.

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

مرکز ,میامی ,فیزیوتراپی ,احمر ,هلال ,راه ,هلال احمر ,مرکز فیزیوتراپی ,راه اندازی ,اجرایی هلال ,این مرکز ,نماینده شورای اجرایی ,مرکز فیزیوتراپی میامی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
harmoniokbaran alialmasi danan javed2 talarmiras mamadmansuri9696 chapsticker watchssaatiranzan tavanparastar sigma77