فیزیوتراپی هلال احمر خرم دره راه اندازی می شود

فیزیوتراپی هلال احمر خرم دره راه اندازی می شود

ایسنا/زنجان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در تلاش برای راه اندازی فیزیوتراپی هلال احمر خرم دره هستیم که با تحقق این مهم می توانیم خدمات بهتری را در این حوزه برای مراجعان ارائه دهیم.

سیدقاسم صبح امروز (۲۸ اردیبهشت ماه) در دیدار با فرماندار شهرستان خرم دره، با بیان اینکه در حال حاضر مشکل نیروی انسانی برای فعالیت در فیزیوتراپی هلال احمر این شهرستان رفع شده است، اظهار کرد: به زودی این مرکز در خرم دره فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی در ادامه به آموزش خانه های هلال احمر در شهرستان ها اشاره کرد و ادامه داد: می توانیم برای علاقه مندان در سطح شهرها و روستاها حتی کارخانه هایی که خانه هلال در آن راه اندازی شده، آموزش های همگانی و آمادگی در برابر مخاطرات را توسعه دهیم.

مدیرعامل جمعیتهلال احمربا اشاره به اینکه با راه اندازی خانه هلال در کارخانه مینو خرم دره می توان ۱۵۰۰ نیرو و خانواده های آن ها را تحت پوشش این آموزش ها قرار داد، تاکید کرد: علاوه بر این می توان خدمات فیزیوتراپی را به کارکنان این کارخانه و سایر شهروندان ارائه داد.

فرماندار خرم دره نیز در ادامه این دیدار با تاکید بر اینکه خدمات جمعیت هلال احمر این شهرستان از بدو تاسیس تاکنون بدون حاشیه بوده و از جایگاه ویژه ای برخوردار است، گفت: فرمانداری خرم دره نیز در هر شرایطی در کنار هلال احمر بوده و از هیچ تلاشی برای تحقق اهداف این مجموعه کوتاهی نکرده است.

حجت محمدی با اشاره به نقش موثر ارتقای آمادگی ها در مدیریت بحران، اضافه کرد: با توجه به این موضوع، بخشدار و دهیاران در همه روستاهای شهرستان خرم دره موظف به تعامل تنگاتنگ با هلال احمر هستند تا در صورت وقوع حادثه و بلایای طبیعی در کنار این مجموعه مردم نهاد همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.

وی با یادآوری اینکه انسان از بدو خلقت همیشه در معرض آسیب های جدی ناشی از بلایای طبیعی بوده و پدیده های خطرآفرین طبیعی نظیر سیل، زله، طوفان، صاعقه و غیره در طول تاخیر زندگی انسان ها را تحت تاثیر قرار داده است، خاطرنشان کرد: ایران به واسطه موقعیت جغرافیایی، تنوع و کستردگی اقلیمی، یکی از کشورهای آسیب پذیر جهان است؛ به طوری که تلاش برای شناخت پدیده های پرخطر طبیعی و فراگیری راه های مقابله با آن ها و به کارگیری راه های مقابله با حوادث و نیز استفاده از اصول و ضوابط پیشگیری می تواند خسارت ناشی از حوادث را به حداقل برساند.

مقالات دیگر:فیزیوتراپی تجریش

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

هلال ,خرم ,احمر ,های ,دره ,فیزیوتراپی ,هلال احمر ,خرم دره ,راه اندازی ,فیزیوتراپی هلال ,احمر خرم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
packmachine golshanch0t moarefikadeh meufondwerna nourerasamtec asanrayaneh26 shamymefyas stigcellmody rezahosseini1987 bowl003