دستگیری خریدار فرش های نفیس با چک های جعلی در کرج
رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: افرادی که با چک های جعلی اقدام به خرید فرش و تابلو فرش های نفیس از تعدادی فرش فروشی در قم کرده بودند، دستگیر شدند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمامرکز البرز، سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: در پی دریافت یک فقره نیابت قضایی از استان قم مبنی بر ی از مغازه های فرش فروشی در شهر قم پیگیری موضوع و شناسایی افراد در دستور کار اداره مبارزه با جعل و ی پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
وی در خصوص جزئیات ی های انجام شده، افزود: افرادی در پوشش خریدار فرش و تابلو فرش های نفیس به مغازه های فرش فروشی در سطح شهر قم مراجعه و اقدام به خرید تعداد زیادی فرش ها و تابلو فرش های نفیس و ابریشمی با ارائه چک های تقلبی می کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: تحقیقات اولیه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی قم در حال انجام بود که بنا به اظهارات تعدادی از شکات که متوجه شده بودند فرش های آن ها در سایت خرید و فروش کالا برای فروش عرضه شده است با هماهنگی های انجام شده با فروشنده قرار گذاشته شد و خریدار برای تحویل فرش ها آدرس مکانی در شهر کرج را داد.
وی افزود: بنابراینپلیس آگاهی استان البرزبا دریافت نیابت قضایی تحقیقات را در این خصوص آغاز و با بررسی سایت های خرید و فروش کالا و بر اساس اظهارات مال باختگان و با انجام اقدامات گسترده پلیسی سرنخی از متهمان را در منطقه رجایی شهر کرج کشف کردند.
سرهنگ نادربیگی گفت: کارآگاهان به محل مورد نظر اعزام شدند و پس از چندین ساعت تحت نظر قرار دادن مخفیگاه متهمان، در یک عملیات غافلگیرانه ۳ نفراز آن ها را دستگیر و دربازرسی از آن جا تعداد ۸ تخته فرش ابریشمی کشف کردند.
وی افزود: متهمان ضمن اعتراف به جرم خود مبنی بر خرید فرش و تابلو فرش های نفیس با استفاده از چک جعلی اذعان داشتند که فرش ها را برای خرید در سایت های رسمی خرید و فروش کالا می گذاشته اند و تعدادی را نیز به تهران منتقل و داخل یک انباری مخفی کرده اند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان این که بر اساس نظر کارشناسان ارزش اموال کشف شده ۲۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: متهمان برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی استان قم منتقل شدند.
مقالات دیگر:سمساری باغ فیض

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

فرش ,های ,آگاهی ,پلیس ,قم ,نفیس ,پلیس آگاهی ,فرش های ,های نفیس ,آگاهی استان ,چک های ,پلیس آگاهی استان ,آگاهی استان البرز ,پلیس آگاهی البرز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
jahanmovies bartartech dietempcontron mishkamarket maniam rmusic4 websitegp sesoootweeeb nechosnupor porthemshalju