رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: ۶ باغ ویلا و یک دفتر ثبت ازدواج در این شهرستان به علت رعایت نکردن شیوه نامه های کرونایی بسته شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، عادل مقدس رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان بیان کرد: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا، باغ ویلا ها در شهرستان های قرمز اجازه فعالیت ندارند که در همین زمینه ۶ باغ ویلا به دلیل فعالیت غیرمجاز در تنگستان پلمب شدند.

او همچنین با اشاره به مهروموم شدن یک دفتر ثبت ازدواج در تنگستان، افزود: با توجه به تعطیلی ۱۰ روزه اصناف و وضعیت قرمز شهرستان از نظر شیوع کرونا، کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان در بازدید های روزانه خود از صنوف، با مراجعه به دفتر ثبت ازدواج در یکی از مناطق تنگستان متوجه حضور تعداد زیادی از مردم در این دفتر شدند که با همکاری اتاق اصناف و اماکن نیروی انتظامی شهرستان، با این واحد برخورد قانونی صورت گرفت.

مقالات بیشتر:سالن عقد شیک در سیدخندان

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان ادامه داد: حضور دو عروس و داماد با اعضای خانواده خود به همراه مهمانان در این محیط سربسته از نکات جالب توجهی بود که نشان می داد، مردم باید با نگاهی عمیق تر به موضوع پیشگیری از کرونا نگاه کنند.

مقدس تاکید کرد: تجمعات، بستر ابتلا به کرونا را ایجاد می کند و خطر ابتلا به آن را افزایش می دهد بنابراین با استناد به این مهم، می توان دریافت که فعالیت این صنوف تا چه اندازه سلامت عمومی مردم را به مخاطره خواهد انداخت.

او ادامه داد: آنچه ما و جامعه را نگران و کارکنان بهداشت و درمان را خسته کرده، این است که چگونه عده ای با اینکه شرایط موجود را می بینند همچنان بنا ندارند از خواب بیدار شوند و همگام با دیگر افراد جامعه راه های انتقال بیماری را تا تأمین سلامت عمومی قطع کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان بیان داشت: مادامی که در کنار هم نباشیم و به موضوع مقابله با کرونا به عنوان یک مساله ملی که در ارتباط مستقیم با جان و مال مردم است نگاه نکنیم، عبور از معضل بیماری کرونا سخت و باید گفت ناممکن خواهد بود.

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

تنگستان ,شهرستان ,بهداشت ,درمان ,های ,دفتر ,و درمان ,بهداشت و ,شبکه بهداشت ,دفتر ثبت ,ثبت ازدواج ,درمان شهرستان تنگستان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
getjugmoulds buykebritbnzini grabbgrabar hishishis mahyargamer ronia115 disterslihomb chibekharid vaezi1992 negineytkavir