توقیف ۲ دستگاه کامیون حامل لوازم خانگی قاچاق در کوهدشت
خرم آباد- فرمانده انتظامی لرستان از توقیف ۲ دستگاه کامیون و کشف مقادیری انواع لوازم خانگی قاچاق به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان کوهدشت خبر داد.
به گزارشخبرگزاری مهر، سردار حاجی محمد مهدیان نسب امروز شنبه در سخنانی اظهار داشت: در راستای طرح برخورد با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی، مأموران انتظامیکوهدشتدر سه راهی <<زانوگه>> این شهرستان در یک عملیات پلیسی ۲ دستگاه کامیون حامل بار را متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از خودروهای مذکور ۵۵ قلم انواع لوازم خانگی قاچاق شامل، کولرگازی، یخچال ساید، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی فاقد مجوز کشف شد.
فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه در این رابطه ۲ نفر دستگیر شده اند، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش محموله های کشف شده را بیش از ۱۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
سردار مهدیان نسب گفت: موضوع مبارزه با قاچاق کالا یکی از مأموریت های اصلی نیروی انتظامی است و پلیس با جدیت و قاطعیت هر چه بیشتر با این پدیده شوم برخورد قانونی می کند.
مقالات مرتبط:سمساری مجیدیه

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

قاچاق ,۲ ,لوازم ,خانگی ,کامیون ,دستگاه ,لوازم خانگی ,دستگاه کامیون ,خانگی قاچاق ,۲ دستگاه ,کامیون حامل ,لوازم خانگی قاچاق ,انواع لوازم خانگی ,فرمانده انتظامی لرستان ,حامل لوازم خانگی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
bestteacher632 edbazar miii pumpiran berang melika2002 moneybirds gottpakymot palizlaw vatanadscom