اقتصاد ایران: با برگزاری رویدادی نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی از سوی تیم های فناور و شرکت های دانش بنیان پاسخ داده می شود.

به گزارش ایسنا، نخستین رویداد ارائه نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی از سلسله رویدادهای ارتقای تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش است که با هدف شبکه سازی بین شرکت های دانش بنیان و صنایع استراتژیک کشور برگزار می شود.

در این رویداد نیازمندی های فناورانه صنایع و متولیان صنعت لوازم خانگی ارائه می شود. محورهای مدنظر این رویداد شامل <<مواد اولیه>>، <<قطعات و تجهیزات گلوگاهی>>، <<هوشمندسازی و تکنولوژی ساخت>>، <<زنجیره ارزش>> و <<مصرف انرژی>> است.

علاوه بر ارائه نیازهای فناورانه صنعت لوازم خانگی، جلسات پرسش و پاسخ زنده و تشریح نحوه تعامل خریداران محصولات مرتبط این حوزه با شرکت های دانش بنیان، مذاکرات تجاری رو در رو، برگزاری <<پنل تی و ارائه برنامه تاب آوری و رقابت پذیری>>، <<ارائه نیازهای حوزه صنایع لوازم خانگی>> و معرفی حمایت های مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان و به هم رسانی عرضه و تقاضای فناوری نیز برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام معاونت علمی، این رویداد از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در روزهای ۳ و ۴ اسفندماه جاری برگزار می شود.

مقالات دیگر:سمساری مرزداران

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

های ,لوازم ,خانگی ,رویداد ,، ,دانش ,لوازم خانگی ,می شود ,صنعت لوازم ,فناورانه صنعت ,این رویداد ,صنعت لوازم خانگی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
sendporhuhea mpco1380 elhamchat daryarayanehg venusgrafiek rivermunl irbranding arzdigitaltorg1 mahmoaf