بهگزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوانبه نقل از سی ان ان، یک ساعت جیبی به ارزش ۲۷ هزار دلار که هدیه <<وودرو ویلسون>> رئیس جمهور سابق آمریکا بود، از یک عتیقه فروشی در لندن به سرقت رفت.

طبق اعلام پلیس کلانشهرلندن، این ساعت که در حدود ۱۷ هزار تا ۲۰ هزار پوند (معادل ۲۲ هزار و ۸۰۰ تا ۲۶ هزار و ۸۶۰ دلار) ارزش دارد، در حدود ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر شنبه هفته گذشته به وقت محلی به سرقت رفته است.

پلیس گفته است وارد این عتیقه فروشی در منطقه <<ایینگتون>> واقع در شمال لندن شده است. به گفته پلیس، مردی که این ساعت را سرقت کرده است، در ابتدا ادعا کرده بود که می خواسته یک گلدان بخرد.

پس از عدم پذیرش کارت اعتباری او، در حالی که شاگرد مغازه داشت گلدان را سر جایش بر می گرداند، سارق ساعت جیبی را از پشت ویترین برمی دارد.

بر اساس این گزارش، این ساعت که از ۱۴ قیراط طلا ساخته شده هدیه <<وودرو ویلسون>> رئیس جمهور سابق آمریکا بوده است.

همچنین بر روی این ساعت نام <<چار لورنسون>> کاپیتان کشتی <<نوبیان>> (Nubian) بخاطر خدمات انسانی اش در انجام عملیات نجات در تاریخ هفتم مارس ۱۹۱۴ حک شده است. پلیس خواهان انتشار تصاویر این ساعت، علاوه بر تصاویر مردی که به دنبال ان هستند، شده است.

همچنین بر اساس این گزارش، صاحب ساعت بسیار از این مسأله ناراحت شده است.

<<وودرو ویلسون>> بیست و هشتمین رئیس جمهور آمریکا از سال ۱۹۱۳ تا ۱۹۲۱ بوده است. او پیش از این، رئیس دانشگاه پرینستون و فرماندار نیوجرسی بود.

مقالات بیشتر:سمساری در پیروزی

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

ساعت ,هزار ,رئیس ,جمهور ,سرقت ,یک ,رئیس جمهور ,این ساعت ,شده است ,فروشی در ,عتیقه فروشی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
assite yasflowerit hassanaa ppliplane mehdiiiiii yazdangashtesafiran nakhlsabz nikan5245 pooneplusig