تعمیر لوازم خانگی جایگزین خرید شد / شوک قیمت در بازار کالاهای ایرانی
به گزارشتجارت نیوز، اواسط آذر بود که اکبر پازوکی، رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفته بود: << به دلیل کاهش قدرت خرید برخی از واحدهای صنفی، لوازم خانگی را به مردم اقساطی می فروشند.>> اما حالا فعالان بازار می گویند که طرح فروش قسطی لوازم خانگی مورد استقبال مردم قرار نگرفته و به جز خرید جهیزیه تقریبا تقاضای جدی برای لوازم خانگی نو وجود ندارد.
محمد حسین اسلامیان، نایب رئیساتحادیه فروشندگان لوازم خانگیبا اعلام این خبر از باب شدن تعمیر لوازم خانگی به تجارت نیوز می گوید. به گفته نایب رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی، به دلیل گرانی بیش از حد قیمت کالاها، تعمیر لوازم خانگی جایگزین خرید لوازم جدید شده است، چرا که هزینه تعمیر از خرید کالا کمتر است.
محمد حسین اسلامیان درباره موجودی انبار فروشندگان لوازم خانگی هم توضیح می دهد: لوازم خانگی ایرانی در بازار فراوان است اما از سه سال گذشته به دلیل ممنوعیت لوازم خانگی خارجی واحدهای صنفی برخی اجناس را ندارند.
او جهش قیمت را منحصر به لوازم خانگی خارجی نمی داند و می گوید که در بازار لوازم خانگی ایرانی هم شوک قیمتی وجود دارد. به گونه ای که قیمت یک ماشین لباسشویی ایرانی ۱۲ میلیون تومان آب می خورد.

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

لوازم ,خانگی ,ایرانی ,تعمیر ,بازار ,قیمت ,لوازم خانگی ,تعمیر لوازم ,در بازار ,فروشندگان لوازم ,جایگزین خرید ,تعمیر لوازم خانگی ,لوازم خانگی جایگزین ,لوازم خانگی خارجی ,بازار کالاهای ایرانی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
nimehshab pahneyeikavir androidina-1 setarehisoheil 12infinite sopshelfdivaribuy aliehsas91 fartakdesign ettehadloolee dabirfm