رهگیری کرونا در کمپ های ترک اعتیاد کنگاور آغاز شد

کرمانشاه-رییسمرکز بهداشت کنگاورگفت: این مرکز انجام تست سریع ویروس کرونا در کمپ های ترک اعتیاد را در جهت رهگیری و کنترل بیماری کووید ۱۹ آغاز کرد.

کامیار رستم آبادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگارایرنااظهار داشت: در اجرای طرح کنترل بیماری کووید۱۹ بصورت محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی، تیم رهگیری و مراقبت مرکز بهداشت شهرستان کنگاور به کمپ ترک اعتیاد سلطان آباد اعزام شد.

او افزود: با انجام ۳۵ مورد تست سریع کرونا، سه بیمار کووید ۱۹ تشخیص داده شد که بلافاصله اقدامات لازم برای آنها انجام شد.

رستم آبادی همچنین اضافه کرد: این مرکز در نظر دارد در هفته آتی از رانندگان تاکسی داخل شهری و کارکنان بانک ها که مواجهه زیادی با مردم دارند نیز تست سریع کرونا بعمل آورد.

این مسول ادامه داد: آموزش، یادآوری همراه با اطلاع رسانی قوی به طور قطع تاثیر مثبتی در کنترل و کاهش این بیماری به همراه دارد چرا که باید بارها خطرات این بیماری را به مردم بیان کرد و در واقع باور آنان را اصلاح کرد، چرا که اگر بدانند سلامتی شان به جد در خطر است از حضور در دورهمی شب یلدا و آیین های عروسی و عزا اجتناب می کنند.

وی اضافه کرد: همکاری سایر دستگاه های متولی امر برای نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی اصناف و جلوگیری از برگزاری آیین های مختلف اهمیت بسزایی دارد و این مهم باید تا کنترل و مدیریت کامل بیماری تداوم داشته باشد.

رستم آبادی ابراز میدواری کرد که با اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی و همکاری دستگاه های متولی امر بتوان اقدامات خوبی را در راستای قطع زنجیره انتقال کرونا در شهرستان انجام داد.

تاکنون هزار و ۴۰۲ در کنگاور به ویروس کرونا مبتلا شده اند و از این تعداد ۸۲ نفر فوت کرده و ۱۵ نفر نیز اکنون در بیمارستان بستری هستند.

شهرستان کنگاور در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.

کمپ ترک اعتیاد در شرق تهران

سال گذشته ۲۰۰ هزار دلار فرش تولیدی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد

میشائل هایدن که بود؟

یادداشت رسیده | تهاجم فرهنگی چگونه عمل می کند؟

های ,کرونا ,اعتیاد ,بیماری ,کنگاور ,ترک ,ترک اعتیاد ,کرونا در ,تست سریع ,رستم آبادی ,کووید ۱۹

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
bowl009 skivmalroli learningenglish23 reportaj79 moeen011 namayehbaranc shosseinim1992 mutfeidesu umusic4 leylichatroom